Suadiye Klima Servisi

Suadiye klima servisi bakım, tamir ve montajlarında, kullandığı asıl yedek parçaların güvenine dayanarak bir yıllık garanti sağladığı gibi, fiyat cetvellerini ülkemiz sosyoekonomik şartlarını düşünerek hazırlıyor. Suadiye klima servisi tecrübede birikimli servisi, müşterilerinin huzur, güven, sağlıklı ve güvenli yaşamasına katkıda bulunmak için acil hizmetler veriyor. Suadiye klima servisi tamir, bakım ve montajlarında, split ve invertör oluşlarına göre işlem yapılıyor. Klimaların ısıtma ve soğutması anında, gaz eksilmesinden doğan noksanlar, özel cihazlarla gaz şarjı yapılarak gideriliyor ve gaz sistemlerine uygun derecede ayarlanıyor.Klimaların çalışma işlevleri dışında kalması halinde ilk ve öncelikle klima servisi aranmalıdır. Suadiye klima servisi en ekonomik harcama ile klima kullanımını sağlamak için, en sağlıklı montaj, ustaca tamir ve bakım işlemleri klima servisin eğitimli elemanlarınca yapılıyor.

Suadiye klima servisi; Klimaların bakım ve montajlarında kompresörlerinin dizem ayarı ve gaz seviyesinin sabitlenebilmesi hayati önem getiriyor. Suadiye klima servisi montaj ve çıkarımını, sistemli ve antrakt bakım hizmetlerini, huzur ve güven içinde, temizlik ve sağlık kurallarına uygun koşullarda, hızla yerine getirirken, müşterilerinin memnuniyetine çok önem verilen nitelik derecesi kadar, teknik servisinin onarım, onarım ve montaj özelliği de sıhhat açısından önem arz ediyor.

Suadiye klima servisi klimalı yaşam sistemini geliştirdiğimiz günümüzde, nefes aldığımız havanın temizliğini sağlayan klimaların, sağlıklı, temiz ve dumansız çalışmasını özenle sağlıyor. Üst düzey verimle çalışan Klimaların, hayat kalitesine katkı yapıyor. Klimalar yaşamda niteliği, bakterilerden arındırılmış ortamı yakalamak, kaliteli Klimaların ile ve uzman ile sağlanıyor. Suadiye klima servisi tamir servisinin gereği, her gün değişen yaşam koşulları doğrultusunda artıyor.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.