Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe klima servisi çıkartmadan önce klimalarındaki gazı dış ünitesinin içine biriktirerek klimanın gazının sızmamasını sağlamaktayız. İç ünite ve dış ünite demontajını çok özenli bir şekilde yaparak dış yüzeylerine hasar gelmesini önlüyoruz. Klimayı bir sonraki kurulum için hazır hale getiriyoruz. İşlem yaparken isteklerinizi göz önünde utarak olanaklar dahilinde tüm isteklerinizi yerine getirmeye çabalıyoruz.

Sancaktepe klima servisi de-montajlarında klimanın zarar almamasını sağlıyoruz. Klima parçalarını özenle söküp bir sonraki montaj işlemi için hazır hale getiriyoruz. Sancaktepe klima servisi bakım ve onarım servisi olarak klimalarınızın montaj ve de-montaj hizmetini karşılıyoruz. Sizi iş sonrası güler yüzünüzle hatırlamayı amaçlıyoruz.

Sancaktepe klima servisi montajı oldukça meşakkat ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Klima montaj işlemi sırasında ufak ta olsa evin düzeninde değişiklikler olur. Duvarınızda fazladan delik açmıyoruz. Duvarı delerken çıkan tozları ve kirlettiğimiz alanı iş sonrası kendimiz temizliyoruz. Siz sadece iş bitiminde evinizde oturup serinlemenin tadını çıkartıyorsunuz.

Sancaktepe klima servisi ayak lastiklerinden, içerisindeki kapak vidasına dahil aparatını de-montaj sonrası size takdim ediyoruz. Sancaktepe klima servisi borularını özenle söküyoruz. Sancaktepe klima servisi ayaklarını bulunduğu yerden sökerek borularda olduğu gibi tekrar ayak parası ödememenizi sağlıyoruz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.