Samandıra Klima Servisi

Samandıra klima servisi, konusunda bilirkişi ve terbiyeli personelleri ile İstanbul Anadolu tarafı nahiyesinde tamir servisi hizmetleri vermektedir. Klimanız bozulmadan hemen bizi arayın. Peki gerçekten tam performanslı olarak çalışıyor mu? İçeriye temiz hava veriyor mu! Kuşkusuz kavurucu sıcaklarda sürekli çalışıyor. Bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızı aramanız yeterli olacakta. İstanbul ili hemen hemen tüm nahiyelerine, bakım ve montaj görevleri yapmaktadır. Yıllardır soğutma ve ısıtma sektöründe siz değerli alıcılarına hizmet vermekten memnuniyet duyan her türlü bozulma ve bakım hizmetlerinizde yine sizlerle.

Klima arızası ve onarımı ile ilgili sıkça sorulan soruların başında gelen yerinde servis olanağı var mı? Sorusunun tam karşılığını bulabilecek ve her marka cihazın yıllık bakım anlaşmasını yaptırabileceksiniz. Klima sisteminde oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz alıcılarımıza yerinde servis olanağı sağlamaktadır.

Samandıra klima servisi olarak nahiyede yıllardır hizmet vermekte olan firmamız işlerinizi özenle yapmak üzere kurulmuştur. Bu tür görev talebinde müşterilerimizin verilen görevin kalitesiyle fiyatın uygunluğunu göz önünde bulundurması gerekmektedir. Uygun fiyatlı servis sağlayarak özen göstermeden, özensiz yapılan hizmetle yapılan montaj sonucu da verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Unutmayın ki; yaşamını kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir.

Samandıra klima servisi olarak bakımı gerekli özen gösterilerek yapılır. Klimalarınızda meydana gelen her hangi bir problemi servis göndermek sureti ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde klima servise alarak arızayı giderip tekrar montaj uygulamasını yapmaktadır. Klima servis ücretlerimiz ve yapılan servis hizmetinin garantisi ile ilgili açıklamaları alıcı temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.