Sahrayıcedit Klima Servisi

Sahrayıcedit klima servisinde her marka klimanız, itinalı olarak kalite standartlarına uygun ve en hızlı biçimde tamir bakım ve montaj hizmetleri verilmektedir. Sahrayıcedit klima servisi, klima teknik arıza tamir bakım ve montaj işlerinde kaliteyi esas alarak müşteri memnuniyetine önem vererek hizmet etmektedir.

Sahrayıcedit klima servisi, klimanızın bakımını tamirini ve montajını en iyi kalite düzeyinde yaparak klimanızı sağlamlaştırır. Sahrayıcedit klima servisi sizin için uygun fiyatları ile de siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir. Klimanızın garantisi olsun ya da olmasın ve servisimiz tarafından en iyi ve en hızlı şekilde tamir, bakım, parça değişimi ve her çeşit montajı işleri en iyi şekilde yapılır.

Sahrayıcedit klima servisi, klimanız için aradığınız güvenilir ve kaliteli bakımı klimanıza yerinde olarak ayrıntılı biçimde yapmaktadır. Klimanıza her sene düzenli olarak mutlaka bakım yaptırınız. Klima bakımı klimanızın sağlamlığı ve arıza yapmaması için çok önemlidir. Aralıklı periyotlarda yapılan klima bakımı, klimanızın uzun ömürlü olarak düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar. Klima bakımı, sadece klimanız için değil, rahat ve arıza yapmadan uzun yıllar sağlam bir şekilde kullanmanız için mutlaka ihmal edilmeden yapılması gereken bir işlemdir.

Sahrayıcedit klima servisi klimanızdaki arıza için tamir işlemini, bakımını ve montajını yüksek kalite standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Ayrıca hizmetlerimiz sonrasında da Sahrayıcedit klima servisi olarak garantilidir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.