Pendik Klima Servisi

Pendik klima servisi uzman takımı yöntem takımı ile tam donanımlı olarak görev vermektedir. Aygıtları gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile bazı hasarlar oluşabilmektedir. Klima cihazının ısı aktarma bölümünde meydana gelebilecek hasar ve tozlanmalar, klimanın performansını önemli derecede etkilemektedir. Bu sorunun ortadan kalkması için cihazınıza senede iki defa süreli bakımı yapılması gerekmektedir.

Pendik klima servisi sıcakların klimanızın düzensiz çalışmasına ya da filtreleri temiz değilse bozulma yapmasına sebep olabilir. İstenilen performansı göstermemesi ciddi sorunlara sebep olabileceğini unutmayınız. Bakımı zamanında gelmiş olması gerektiği düşüncesindeyiz. Eğer Şubat ayından beri bakım yaptırmadıysanız vakit kaybetmeyin. Profesyonel sertifikalı ekip kadrosu ile adresinize gelip bakım yapalım.

Pendik klima servisi bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı süzgecinizi yılda en az üç kere temizlenmesi gerekmektedir. Klima ervis merkezleri aracılığı ile 7 gün 24 saat sürekli hizmet anlayışıyla hemen hemen tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Pendik klima servisi güler yüzlü görev politikasını hedef edinen, kurum içi eğitimlerle sürekli kendini geliştiren yöntem servis takımı ile sizin istekleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır.

Pendik klima servisi, uzun yıllardan gelen tecrübesini alıcılarının beklentilerine çözümler üretmek için kullanırken, gelen istek ve yönlendirmeler doğrultusunda konusundaki görevini sürekli olarak güncelliyor ve müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak düzeyde geliştiriyor.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.