Maltepe Klima Servisi

Maltepe klima servisi meydana gelen her hangi bir problemi servis göndermek yolu ile yerinde müdahaleler ile çözmekte gerekli gördüğü takdirde yöntem servise alarak arızayı giderip tekrar monte uygulamasını yapmaktadır. Maltepe klima servis ücretlerimiz ve yapılan servis hizmetinin güvencesi ile ilgili açıklamaları müşteri temsilcilerimizle görüşerek alabilirsiniz. Bilir kişi kadrosu yöntem takımı ile tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

Maltepe klima servisi sisteminde oluşabilecek tüm arızalara en kısa zamanda müdahale edebilecek şekilde kurulan bu sistem siz müşterilerimize yerinde servis olanağı sağlamaktadır. Bu sorunun ortadan kalkması için Maltepe klima servisi aygıtınıza senede iki defa periyodik Kurtköy Klima Servisi bakımı yapılması gerekmektedir. Profesyonel Servis hizmeti sağlayan İstanbul ili hemen hemen tüm nahiyelerine Maltepe klima servisi, bakım ve monte hizmetleri yapmaktadır. Peki, gerçekten tam performanslı olarak çalışıyor mu? Maltepe klima servisi eğitimli personelleri ile İstanbul Anadolu yakası bölgesinde Maltepe klima servisi tamir görevleri vermektedir.

Maltepe klima servisi yaşantımızda 4 mevsim aktif kullanılan bir aygıt olan klima düzenli bakımları yapılmadığı takdirde insan sağlığına zararlı olan Legionella bakterisi uzun süre canlılığını koruyabilir. Hastalığa halk arasında Maltepe klima servisi hastalığı denilmesinin sebebi de budur. Bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı Maltepe klima servisi süzgecinizi yılda en az üç kere temizlenmesi gerekmektedir. Maltepe klima servisi olarak birçok kurumsal firmalarla bakım anlaşması yapıyoruz. Klima teknik servisi olarak verdiğimiz tavsiyelerle ne kadar kurumsal olduğunu belirtiyoruz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.