Kurtköy Klima Servisi

Kurtköy klima servisi sizleri memnun etmek için sorumluluğu yerine getiriyoruz. Temsilcileri, ilk etkileşimde tüm müşterilere çözüm sağlamak için doğru bilgilerle yanıt verir. Kurtköy klima servisi bakımı zamanında gelmiş olması gerektiği düşüncesindeyiz. Kurtköy klima servisi bakım ve tamirini yapmak için yetkilendirilen personellerimiz siz alıcılarımızı arayarak müsait olduğunuz saate göre hareket etmektedir. Arızalanan cihazlarınızın sorununu veya problemini hemen çözmek için çağrı merkezimizden bilgi ve destek alarak sonuca ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bu da size daha masraf oluşturacaktır. Kış aylarında evlerinizi ısıtan, yaz aylarında ise soğutan hakkında bakım ve tamirat bilgisini sizlerle paylaşıyor. Kurtköy klima servisi güvenilir, müşterimizin memnuniyetini kazanmayı bildirme devam ediyoruz. İstanbul un hemen hemen her noktasına aralıksız hizmetlerini sürdürmektedir. Çağın ihtiyaçlarına ayak uydurarak usta çalışanları ile güçlü, devre kartı, çevre aktarımı, uyku modu, dijital kart, gibi birçok iş bozuk, arıza kaynaklarının en doğru tespitlerle bularak tamir eden üretimlerinizi tam güzel hizmetinize sunmaktadır. Bütün problemlerinizi merkezimizi arayarak giderebilirsiniz.

Kurtköy klima servisi uzun süreli bir geçmişimizle günden güne kalitemiz artmaktadır. Kurtköy klima servisi; olarak sizlere en iyi şekilde görev vermekten gurur duyuyoruz. Acil durumlarda ise ustalarımızı arayıp eğer size yakın olan bir nahiyede ise yardımcı olamaya çalışacaklardır., olarak alıcı memnuniyetine önem vermekteyiz ve bu yüzden aralıksız çalışmaktayız. Bunların yanı sıra problem veya problemleri de beraberinde getiriyor. Periyodik olarak yıl da en az 2 kere bakımı yaptırılması gerekmektedir. Klimaların bakımları önemlidir. Her türlü problem ve problemi tamir etmek için tecrübeli Servisi çalışanları eskimiş ve başarım düşmüş makinelerinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. Klima aygıtlarınızı gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile bazı hasarlar oluşabilmektedir. Kurtköy klima servisi sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten onur duyuyor.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.