Küçükyalı Klima Servisi

Küçükyalı klima servisi ve tamiri için bizi aramanız için birçok neden sayabilir fakat bun nedenlerin en başında %100 müşteri memnuniyet ilkesine göre destek vermemiz ve kesin çözüm yolunda emin adımlarla ilerlememiz birinci sırada yer almaktadır.

Klima arızaları çok çeşitlidir. Bazı klima çalışma performansını arttırıcı durumları kendinizde çözebilirsiniz. Küçükyalı klima servisimiz bize ait sorumluluklarımızla ilgili bilgi vermek ve destek sunmak için sürekli çalışmakta ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurma çabası içerisindedir.

Sıklıkla görünen klima arızalarının bakım eksikliğinden dolayı meydana gelmiş olması zaman bulup ta bakımı yapılmamış veya garanti kapsamında olduğu süre içinde ücretsiz değişebilecek parçaların artık garanti kapsamı dışında kalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Her iki şekilde de Küçükyalı klima servisi klimanızın bakımını yerinde yapacak ve gerekli temizlik ve onarımlarını sizin bilginiz dahilin de yerine getirecektir.

Klimanın arızalarını Küçükyalı klima servisi olarak çözüm bulabileceğimizi tekrar ederken bu tip arızaların uzun süreli olarak tamamen onarılması gerektiğinin öneminin tekrar dile getirmek isteriz.

Küçükyalı klima servisi her zaman müşterilerinin isteklerine zamanında ve en hızlı şekilde cevap verebilmelidir. Küçükyalı ’de klimanızın bakımını ve yıllık bakımını üstlenecek uzman teknik personele ve gerekli ekipmana sahibiz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.