Kozyatağı Klima Servisi

Kozyatağı Klima Servisi İstanbul’da klima teknik servis hizmeti sağlayan bir teknik servis hizmeti firmasıdır. Her türlü arıza şikâyetleriniz için siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her yerinden yedi gün yirmi dört saat servis hizmeti sunmaktadır.

Kozyatağı Klima Servisinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir arada bulmanız mümkün. Arızalarında hayati önem arz eden klimanızı bilinmeyen ellere teslim etmeyin. Uzman teknik ekibimizle ve donanımlı araç ve gereçlerimizle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız. Kozyatağı Klima Servisi uzman ekipleri klimanızın bütün iç tesisatını ve her parçasını ayrıntılı bir şekilde inceler, analiz eder, çalışmasını elde ettiği sonuçlara göre başlar ve kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sonuçlandırır. Kozyatağı Klima Servisi klimanızın teknik aksaklıklarını zamanında ve titizlikle giderir.

Kozyatağı Klima Servisinin sunduğu hizmetler arasında; klima montajı, klima tamiri, yedek parça değişimi ve klimanıza her yıl bir defa yapılması gereken klima bakımlarının yapılması bulunmaktadır. Kozyatağı Klima Servisi üstlendiği görevi kadrosundaki uzman personellerle detaylı bir şekilde ve titizlikle yerine getirmektedir. Klimanızla ilgili şikâyetlerinize zamanında çözümler sunan firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmuştur. Güvenilir sonuçlar için Kozyatağı Klima Servisi hizmetlerini tercih edin. Kaliteli, hızlı, güvenilir olma ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen çalıma politikamızla bulunduğumuz yerden daima ileride olma güdüsüyle yolumuza devam ediyoruz.

Özlemini duyduğunuz kalite ve güven duygusu için Kozyatağı klima servis hattını arayın. Bizimle iletişime geçmek için çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli. Yaptırdığınız ön kayıttan sonra firmamız adresinize en yakın teknik ekibi size yönlendirecektir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.