Kaynarca Klima Servisi

Kaynarca klima servisi cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul' un her yerinden çağrı merkezimizi arayabilir ya da servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz. Marka gözetmeksizin hizmet vermekteyiz. Klima servis istekleriniz için çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bakım yapılmayan fazla enerji tüketir ses çıkarır, bu yüzden zamanı geldiğinde mutlaka bakım yaptırmanızı öneriyoruz.

Cihazın kasası söküldükten sonra kimyasal diye adlandırdığımız ilaçla, İç ünitenin kasasında bulunan filtreleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür. Klima da bakım işlemine başlamadan önce iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür. Klima dış üniteye bağlanan borular söküldükten sonra ayak vidaları sökülür. Klima iç ünitesini söktükten sonra dış ünitesine geçilir dış üniteye bağlı olan borular sökülür. Söküldükten sonra asılı olan yerden indirilir. Klima de-montaj sırasında öncelikle soğutmaya alınarak çalıştırılıp gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Kaynarca klima servisine ulaşmak için lütfen öncelikle telefon aracılığıyla iletişime geçiniz. Bunun için siz değerli alıcılarımıza güveniniz için teşekkür ederiz.

Kaynarca klima servisi olarak öncelikle alıcı güveni ve memnuniyetine çok önem gösteriyoruz. Bizler deneyimli, profesyonel personel ve gelişmiş bir servis görev ağına sahiptir. Her türlü soru ve problemlerinizle ilgili arayabilirsiniz. demontaj işlemlerinde öncelikle sağlıklı bir biçimde yanı gazını kaçırmadan ve bakır borularına zarar vermeden de montaj işleminin yapılması gerekir. Klima bakımı bittikten sonra iç ünite kasası yerine takılır. Hava süzgeçlerinin bakımının yapılması müşterilerden istenir. Panelin altındaki tutamaktan aşağı doğru çekildiğinde rahatlıkla çıkabilir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.