İçerenköy Klima Servisi

İçerenköy klima servisi klimanız için aradığınız tüm teknik hizmetleri en kısa sürede klimanıza en iyi şekilde vererek üstün bir hizmet sağlamaktadır. Teknik servisimiz klimanızı yerinde detaylı olarak inceleyip üst düzeyde bir kalitede hizmet vermektedir. İçerenköy klima servisinde klimanız klima alanında deneyimli ve uzman kişilerden en iyi klima teknik ihtiyaç hizmetlerini alır.

İçerenköy klima servisi klima alanında deneyimli ve uzman bir ekibe sahip olarak en kaliteli ve en sağlam klima teknik hizmetlerini size hızlı bir şekilde profesyonel bir hizmetle sağlamaktadır. Klima bizim uzmanlık alanımızdır. Klima alanında yaptığımız hizmetler ve profesyonel çalışmalarımız ile hizmet sektöründe klima servis hizmetlerini kaliteli ve güvenilir bir servis statüsü ile hizmet vermekteyiz.

İçerenköy klima servisi klima ile ilgili tüm sorunlara en hızlı şekilde cevap vermekte ve teknik anlamda klimanız için gerekli olan her tür ihtiyaç ve acil yardım hizmetleri en sağlıklı ve kaliteli biçimde sağlamaktadır. İçerenköy klima servisi, her yıl mutlaka yapılması gereken klima bakım işlemini, yerinde detaylı olarak analiz etmekte tüm kısımlarını tek tek inceleyerek derinlemesine sağlam ve kalıcı bir bakım çalışması yapmaktadır.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.