Hasanpaşa Klima Servisi

Hasanpaşa klima servisi profesyonel hizmet ağı, alanında uzman teknik eleman ve mühendislerimizle Hasanpaşa klima servisi tüm elektronik, mekanik ve tesisat ile ilgili klima arızaları yerinde ve en hızlı şekilde onarmaya devam ediyor. Servis kalitesi ile klimanızın arızasını en hızlı şekilde tespit ediyor ve sizlere de klima konusunda bakım ile ilgili gerekli bilgileri veriyoruz. Tekrar tekrar aynı arızayı veren bir klimaya sahip olsanız bile Hasanpaşa klima servisimiz sorunu tamamen düzeltecek şekilde servis vermektedir.

Hasanpaşa klima servisi her çeşit klima markasının teknik servis ve bakımını üstlenmiş olan Hasanpaşa klima servisi miz ailenizin en uygun ve tasarruflu klima kullanımı konusunda bilgilendirilmesi içinde çalışmaktadır. Bireylerin klima konusunda bilgi sahibi olması gerekmektedir. Klima her ne kadar kullanışlı olsa da meydana gelen arızalar genelde kullanıcı hatasından oluşmakta ve garanti kapsamı dışında olan arızalardır. En uygun fiyat garantisi kapsamındaki Hasanpaşa klima servisi miz sizlere güvenlik ve kaliteden ödün vermeden hem bilgi hem de servis olarak hizmet sunmaktadır.

Hasanpaşa klima servisi geleceğimizin teknolojilerine ayak uydurmakta zorlanmadan her gün yeni çıkan klima modelleri üzerine çalışma ve arıza araştırmaları yapan ekibimiz bu çalışmalarını sizlere en hızlı şekilde hizmet vermek ve sorunlarınızı en bilgili şekilde cevaplayabilmek için kullanmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı üretimi olan tüm klima modellerinin takipçisi olan Hasanpaşa klima servisi miz yeniliklere açık olmak ile övünüyor.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.