Feneryolu Klima Servisi

Feneryolu klima servisi klimanızın ihtiyacı olan tüm teknik ihtiyaç hizmetlerini en kısa sürede üst düzey bir çalışma ile kaliteli olarak klimanıza vermektedir. Feneryolu klima servisi bünyesinde bulunan klima alanında deneyimli klima uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli en sağlıklı teknik hizmetleri vermektedir.

Feneryolu klima servisi günümüz teknolojisini yakından takip ederek çalışma sistemini bu yönde geliştirmiş olarak sizlere en yeni ve en kaliteli teknik servis hizmetlerini vermektedir. Feneryolu klima servisi klima alanında üstün tecrübeleri ve yıllara dayanan klima bilgi birikimleri ile klima kullanıcılarına sağlam nitelikli güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Klima uzman kadromuz klimanızı yerinde olarak, detaylı bir şekilde analiz ederek ihtiyacı olan hizmeti eksiksiz ve kusursuz bir şekilde klimanıza en güzel şekilde sağlamaktadır.

Feneryolu klima servisi klimanız için, bakım, montaj her türlü parça değişimi ve klimanızda oluşan her türlü bozulmalarda en sağlam tamir işlemini üst düzeyde bir kalite ile en kısa sürede eksiksiz olarak tamamlayarak size teslim etmektedir. Feneryolu klima servisinde, birçok markada klima tamiri, montajı ve bakımı yapmaktadır. Feneryolu klima servisinde kalıcı ve sağlıklı klima hizmetleri verilerek, klimanıza kalite bakımından üstün bir hizmet sağlanır. Feneryolu klima servisi klima alanında yeterli bir deneyime ve uzmanlık standardında bilgi birikimine sahip güler yüzlü olarak, güvenilir bir hizmeti klima kullanıcılarına en iyi şekilde vermektedir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.