Esenyalı Klima Servisi

Esenyalı klima servisi müşteri birikimimizi her ilerleyen an yükselen destek aşkıyla gerçekleştirdik. Teknik ekibimiz müşterilerinin isteklerine ve çağın ihtiyaçlarına cevap verebilen kişilerden seçtik. Elemanlarımızın mükemmelliği yalnızca tamir, denetim, kurulum ve de-montaj konularında değildir.

Esenyalı klima servisi uzun çalışmalar gerektiren arıza bildirimlerinizi, klimalarınızı alıp atölyemizde işlemini oluşturmaktadır. Esenyalı klima servisi gerçekleştirdiği bütün desteklerin uzun ömürlü olması ana özelliğimizdir. Servisimiz nitelik standartları buradan belirlenmektedir.

Klima bakım isteyen aygıtlar olduğundan problem onarımında kalifiyelikle mükemmel teknikerlerimiz bütün bunları bilerek emeğini gerçekleştirmektedir.

Esenyalı klima servisi desteğini İstanbul’un her beldesinde özellikle Anadolu yakasında olmak üzere planlanmış krokiyle yerleri belirlenerek pozisyonlandırılmıştır. Esenyalı klima servisi klima cihazlarınızla geçireceğiniz yaz günlerinin serin ve rahat olmasını dileriz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.