Erenköy Klima Servisi

Erenköy klima servisi alanında cayılmayacak teknik destek birimi olarak varlık buldu ve bu varlığını geliştirerek, Erenköy klima servisi kullanıcılarının yararına sunmayı oluşturdu. Senede 2 defa olmak üzere eğitimli Erenköy klima servisi personelleri tarafından arıza kontrolünün, hijyen ve bakteri bakım uygulamasının yapılması gerekmektedir. Arıza moduna giren bir klima için, A- sınıfı değerlendirmesi veya fonksiyonel üstünlünlğü kaybolur. Klima sektöründe üstünlüğüne ulaşılamayacak nitelikte yapan Erenköy klima servisi kli manızın kontrollerinin dışında aıza onarımı, montaj ve demontajı işlemleri gibi sorun olmasını isteriz ama 7/24 hazır kıta sizler için hazırız. Bizler en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktayız, klima tamiri, klima onarımı, klima montajı yapmaktadır.Sorun moduna giren bir Erenköy klima servisi için, A- sınıfı klima kullanımı ya da işlevsel üstünlük önemi kaybolur.Klima prodüksiyon ölçütlerinden olan süzgeçleme, havayı soğutma işlemine geçerken, bir yandan da mikropların süzülmesini sağladığı için, sizlere temiz hava şartlarına uygunluk sağlar.

Cihaz önünde bulunan paneller aracaılığı ile, hava akımları yanlardan, alt kısımdan ya da yukarıdan sağladığı için, sizlere direkt olarak temas etmemekte ve hava sürkilasyonun rahatsızlık etmeden sizlere fayda sağlar. Klima kullanıcısının çok fazla masrafa yol açmadan çalışabilen, az enerji ile yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edildiklerinden, ekonomik çıkar sağlaması açısından da çokça kullanıcının seçimini kendine çekebilmektedir. Klimada senelerini kullanıcı sizlerin sağlamaya çalışarak geçirmiş, kendini geliştirmenin yanında kendi oluşturduklarının yanında sizlerinn arzu ve isteklerine göre hareket edip erkesini sizi düşünerek oluşturan, Erenköy klima servisi klima cihazı piyasasında tüm ürünler içine üretimini yaptığı en son cihazlarına ilerleyen zamanlarda yeni erke markalar eklemeye devam etmektedir. Erenköy klima servisi tüketicilerinin güvenini uzun zamandır bozmadan yapan servis, eğitilmiş ekibi ile yaptığı tamirler için bir yıllık garanti verebilmekte ve karşılaştığı her sorunu, arızasız cevaplamak için yetiştirilmiş bir servistir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.