Ataşehir Klima Servisi

Ataşehir klima servisi, klimanızda gerekli olan bakımı, parça değişimini, teknik montaj işini, arızalanma hallerinde de en sağlam tamir çalışmasını üst düzeyde bir çalışma sistemi ile yerine getirmektedir. Ataşehir klima servisi, sizlere sınırsız hizmetler ile en yeni teknolojik çalışmalar ile hizmet vermektedir. Klimanıza yakışan hizmeti biz en kaliteli biçimde sağlamaktayız. Klimanız için gerekli olan tüm hizmetler en hızlı ve en iyi şekilde Ataşehir klima servisinde mevcuttur.

Ataşehir klima servisi, deneyimli uzman kadrosu ile Ataşehir klima hizmetlerini profesyonel bir çalışma sistemi ile en kısa sürede tamamlayarak yerine getirmektedir. Teknik servis hizmetlerimiz klima kullanıcıları için üst düzey bir kalitede ve sağlamlıkta verilmektedir. Ataşehir klima servisi kaliteyi temelinde bulundurarak ve bu yönde aktif hizmet çalışmaları ile klimanıza sağlam kaliteli bir teknik servis hizmeti vermektedir. Ataşehir klima servisi teknik servis hizmetleri hizmet talebinizin hemen peşinde aktif olarak başlayacaktır.

Ataşehir klima servisimizin amacı sağlam, kaliteli hizmetler sunarak klima kullanıcısı müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Ataşehir klima servisi teknik hizmetleri yedi gün yirmi dört saat sizlere kesintisiz en hızlı ve en kaliteli hizmetleri vermektedir. Klimanız için en doğru ve en hızlı kararla klimanızın ihtiyacı olan hizmeti uygulayarak klimanıza kaliteli hizmeti vermekteyiz. Ataşehir klima servisi, günümüz teknolojisiniz de yakında takip etmekte ve ilgilenmektedir. Yaptığımız tüm teknik çalışmalarımızda da bunu en güzel şekilde yansıtarak hizmet vermekteyiz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.