Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi güler yüzlü personeli ile haftanın her günü hizmetinizde. Klima cihazınızın sizi sıkıntıya sokan her arızasında bizi güvenle arayabileceğiniz teknik servistir. Klima yaz, kış her evin ihtiyacı olan klima cihazları yazın sıcak havalar fazla kullanıldıkları için eskisi gibi çalışmaz duruma gelebilir. Klimanın performansı düşer, fazla elektrik yakar. Cihazda arızalanma yaptığı yer hep aynı olup buna bağlı olarak yer değiştirmektedir. Altunizade klima servisi tecrübe ve deneyimlerinden sizlere aktarma yapmak isteriz: klima %80 bakım yapılmaması yüzünden performans alınamamaktadır.

Bizle klimanızı sizde güven veren teknisyenlere teslim edin ve farkı görün. Altunizade klima servisi olarak şunu ifade etmeliyiz ki; klima teknisyenliği sadece klima ile değil soğutma alanında kullanılan tüm cihazların tamirini yapmakla kazanılır. Klima servisi miz işçiliğimizi ve güler yüzü sayesinde müşteri sayısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Bizi tercih eden klima kullanıcılarına teşekkürü ederiz..

Bizi aradıktan sonra mutlaka gün içerisinde hizmet Altunizade klima servisi bu yüzden bizi aramalısınız. Önce sizi yani müşterilerimizi önemsiyor; Yaptığımız klima işin referanslarımız en önemli kanıtımızdır. Siz de Altunizade Klima Servisine güvenin karlı çıkın. Elemanlarımız her yenilik aldığımız her eğitim sizlere daha iyi hizmette bulunabilmek için ve öncelik daima müşteri memnuniyetidir.

Altunizade Klima servisi olarak işimizi severek sizlerin bütçesini önemsiyoruz. Klima cihazlarınız için kullandığımız her parça garantimiz altındadır. Klima parçaları hemen bozulabilir eskiyebilir ve bu sebepten arıza yapabilir. Çalışıyor gibi gözükebilir ama ısıtma ya da soğutma yapmaz. Bu gibi durumlarda size en yakın Altunizade klima servisidir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.