Altıntepe Klima Servisi

Altıntepe klima servisi servis, haberleşme koşullarının en kolayını uygulamış, eleman araçlarının en kalabalığını ve en tesisatlısını hazırlamış, öğelerini kalifiye olarak yetiştirmiş bir müessese olarak klima müşterilerinin karşısına çıkıyor. Altıntepe klima servisi dünya çapında nizamların uygulandığı ticaret alanında olduğu gibi, klima tamircileri arasında henüz bir kartelleşme olgusuna rastlanmaz. Bir telefon bizlere ulaşmanın çok basit olduğu günümüzde, klimalarının tamiratı için en kısa sürede cevap verebilir, kullanıcılarını bilgilendirebilir ve bakım randevusu verebilir.

Yararlanma ve tamirat tavsiyelerine uyulmadan kullanılan İklimlime cihazları servis yönünden yenilenmiş edilmeye mecbur düşkün kalırlar. Bu sayılan faydalı bilgiler ışığında ancak İklimlime cihazları onarımlı olmasıyla yakından alakalıdır. Her nevi farklı bir gaye ve beklentiye yanıt verebilmek hedefiyle yapılan klimalar, hem soğutma hem de ısıtma meydanında faydalanan fonksiyonlar içermektedir. Kışın mevsiminde havada ki nemin az olması, rutubet korunum edildiğinden, kurumamış atmosfer ile dolu bir vasatta ısınma temin etmek, klima rahatlığına yakışan bir yol oluyor.

Altıntepe klima servisi uzun süre yararlanılmadan bırakılan veya bakım yapılmadan kullanılmaya devam edilen İklimlime cihazları, sağlayacağı verimin tersine, sağlıksız bir atmosfer ortamı ve kirli hava şartlarına kaynak oluşturan aygıtılar haline gelir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.