Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi klimanızı en iyi şekilde ve en kısa sürede ihtiyacı olan teknik bakımı, tamiri ya da klima montajını yaparak sizlere en kısa sürede tamamlayıp sizin de yanınızda tekrar kontrolden geçirerek klima hizmetini profesyonelce yerine getirmektedir. Acıbadem klima servisi klimanızdaki tüm teknik sorunlara ve tüm arıza durumlarında yerinde üst düzeyde bir müdahale ile klimanıza yeniden hayat vermektedir. Klimanıza aradığınız cevaplar, klimanız için en uzman ekip ve kalitesine yakışan bir kalite de üstün bir hizmet, Acıbadem klima servisinde hızlı ve aktif olarak verilmektedir.

Acıbadem klima servisimiz ve uzman teknik ekibimiz, klimanız için kaliteli ve sağlam bir servis hizmetini, klimanıza yerinde müdahale ederek sağlıklı ve kalıcı bir hizmet sağlamaktadır. Hizmetlerimiz ihtiyaç doğrultusunda, sağlam ve kaliteli olması adına özenle ve profesyonelce yapılarak klima kullanıcılarına kalıcı bir hizmet sağlanmaktadır. Acıbadem klima servisi tüm hafta yedi gün, yirmi dört saat kaliteli hizmeti en kısa sürede klimanıza yerinde hızlı bir şekilde getirmektedir. Klimanız için aradığınız sağlam ve kalıcı hizmet, istediğiniz güvenilir servis hizmeti, Acıbadem klima servisinde mevcuttur.

Acıbadem klima servisimizin çağrı hattını arayın ve klimanız için hizmet talebinde bulunun. Çağrınızın ve talebinizin hemen ardından uzman teknik ekibimiz klimanızı yerinde analiz etmek ve tüm teknik hizmetleri sağlamak için adresinize yönlendirilecektir. Sistemli bir çalışma ile kalıcı onarım ve bakım işlemleri ve tüm teknik ihtiyaç hizmetleri Acıbadem klima servisinde üstün bir hizmet akışı ile verilmektedir.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.