Yakacık Klima Servisi

Yakacık klima servisi klima teknik tamir ve kontrol servisi, garanti süreleri bittikten sonra arıza yapan klimaların denetim ve tamiratını yapmak üzere faaliyet göstermektedir. Klima değerlendirmesinin birey hayatına sağladığı emniyetli, temiz ve saadet içinde mekanın bozulmaması veya kesintiye uğramaması için yoğun gayret sarfeden klima denetim ve tamir servisi, fayda teminini ortadan kaldırabilecek her türlü olasılıkları hesaplayarak devam ettirdiği çalışmaları ile klima kontrol ve tamir desteğini sürdürüyor.

Yakacık klima servisi nitelikli ve limitsiz destek bahsinde öncü olduğumuzu biliyoruz. Yedek teçhizat değişiminde ve talebinizde 1 sene güvenceyi ise bizler size veriyoruz. Yakacık klima servisi itinalı bir değerlendirme ve sıralı bakım yapılmasından başka bir şeye ihtiyacı olmayan klimalar, alıcılarına bu sayede uzun vakit ve sağlıklı hizmet üretirler. Güler yüzlü destek politikamız ile sizin için çalışmaktan onur duyuyoruz.

Yakacık klima servisi yorulmadan, etrafı pisletmeden aynı zamanda bulunduğu mekanın havasını da temizleyerek çalışan klimalar, ısınma ve serinleme gereksinimini karşılamak için katlanılan onca zorluğu bir çırpıda ortadan kaldırdı.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.