Uğurmumcu Klima Servisi

Uğurmumcu klima servisi havayı serinletmenin temel koşulu olan, soğuk havaya maruz kalarak sıhhat şartlarını bozmamak prensibini hiçbiri yerine getiremiyor.Birey gereksinimlerinin vazgeçilmez zorlamaları sonucunda, yaşanan mekanları tam kapasiteyle, sağlık koşullarına göre soğutabilecek alet olan klima, kendini hissettire hissettire şahıs yaşamındaki yerini aldı.Klima cihazı ürünlerinize özel olarak İstanbul anadolu yakası tüm ilçe ve semtlere sorun, tamir ve denetim destekleri vermekte olan firmamız uzman ve tecrübeli çalışanlarıyla ile hizmet vermektedir.

Uğurmumcu klima servisi en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktadır,klima tamiri,klima onarımı,klima montajı yapmaktadır.İç ve dış çevrede klima cihazları değişik hava şartlarına maruz kalan cihazlardır. Aygıtların ısı aktarma yüzeylerinde oluşan kirlenmeler aygıt performansında düşüklüğe sebep olur.klima servisi Uğurmumcu ayrıca mevsime göre aygıt içerisindeki soğutucu gazın işletme basıncında düzeltme yapılması gerekir.

Uğurmumcu klima servisi evlerdeki her bağımsız kısımları, başarım mekanlarını, büyük alış veriş merkezlerini, soğutacak tür ve sığalarda üretilen klimalar, zamanımızda en çok kullanılan soğutma aletleri halini aldı.Ayrıca sezona göre cihaz içerisindeki soğutucu gazın işletme tazyiğinde ayarlama yapılması gerekir. Bu sebeple senede iki sefer klima aygıtlarında denetim yapılması son derece ehemmiyetlidir.Uğurmumcu klima servisi cihazların ısı transfer yüzeylerinde gerçekleşen pislenmeler aygıt başarımında düşüklüğe neden olur.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.