Topselvi Klima Servisi

Topselvi klima servisi günümüz klimaları, ortamlardaki havanın nem tutarını da ayarlayabilen dijital düzenlemelerle, kendisinden önce kullanılan tüm aygıtların çok üzerinde bir nitelik ve kullanım rahatlığı sağlıyor.Klimaların önünde bulunan paneller sayesinde, hava akımları yanlardan, alttan ya da yukarıdan sağlanabildiği için, bireye direkt olarak temas etmez ve hava akışı hastalıklarından müşterisini korur.

Topselvi klima servisi büyük ölçüde gerekli olan klima aygıtlarında yılda iki kez bakım yapılması önem arz etmektedir.Klimaların yapım ilkelerinden olan süzgeçleme, havayı soğuturken, bir yandan da havadaki mikropların süzülmesini sağladığı için, sağlık şartlarına uygunluk sağlar.

Topselvi klima servisi değişken ölçek ve güçlerle üretilen klimalar, kullanılan kapalı yerlerin büyüklüğüne, küçüklüğüne uyarlanabilecek kapasitelerle, alıcı seçimine arz edilince, her ortamda bahar havasını yakalamak kolaylaşıyor.Hizmetlerimizde bazı yedek teçhizat güvence kapsamındadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.