Soğanlık Klima Servisi

Soğanlık klima servisi müşteri sevinmesini misyon olarak tespit eden girişimcimizin birlikte sunduğu yüksek ölçümlerde klima servisi desteği ile klima ve diğer bütün soğutma sistemi prototipleriniz kalifiye ve eğitimli çalışanlarımız ilk günkü başarımına erişecektir.

Soğanlık klima servisi en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktadır,klima tamiri,klima onarımı,klima montajı yapmaktadır.Pislik nedeniyle oluşan sistemli bakım klima aygıtı ısı değiştiricilerinde randıman düşüklükleri önlendiği için harcanan elektrik erkesi azalarak tasarruf sağlanır. Soğanlık klima servisi 7/24 çalışma ilkesi ile klima servislerinde kaliteli desteği en seri biçimde sunmayı amaçlamaktadır.Teknik ve idari prensiplere uygun yapacakları tamirler ile klima aygıtının uzun zamanlar arızasız kullanılabilmesine alanında kalifiye, eğitimli ve deneyimli kadrolara sahip kadromuz olanak sağlar.

Soğanlık klima servisi ısıtma ve soğutma gereksinimleri üzerine en temiz ve etkin cevaplardan biri olan klimalar aygıtları belirli devirler ile düzenli bakım yapılmalıdır. Soğanlık klima servisi klima kullanımından ilk bulunduğu yıllarda elde edilen şey, lüks bir yaşam stili olarak anlaşılsa da ilerleyen dijital teknik ile, çağdaş şahsın gereksinmelerini karşılayan günlük kullanım cihazları vaziyetine geldi.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.