Orhantepe Klima Servisi

Orhantepe klima servisi bakım ve tamirat hizmetini uzun süredir sizlere sunuyor.Kontrol misyonun sorun oluşturması, klimanızın sesli başarımı, süreleme ayarının işlememesi ya da buna benzeyen bir takım hali basitçe arızaları temel ayrıntıları denetim ederek servise ihtiyaç duymadan ortadan kaldırabileceğiniz gibi ve bunun dışındaki büyük sorunlar için mutlaka bir servise başvurmanız ve eğer aldığınız veriler gereksiniminizi karşılıyor değilse teknik servis desteği istek etmeniz gerekir.

Orhantepe klima servisi gereksiniminize en uygun yeri belirlemek üzere kalifiye servis çalışanlarımız keşif hizmeti sunacaklardır.Vaktinin ehemmiyeti bilen klima servisi, kullanıcılarının gereksinimlerine en az zamanda hizmet vermeyi prensip edinmiştir.Teknik servisimiz ürünleri üzerine hizmeti vermektedir fakat kaliteli servis değildir.

Orhantepe klima servisi klima kullanımı nedeniyle cihaz açısından belirli risklere neden olduğundan yaşadığınız herhangi sorunda klimaya giden şartel veya fişi çekip servisimizi aramanız kafidir. Klima servislerinde müşterilerinin çıkarlarını en öne koyan klima servisi, nitelikli desteği en uygun fiyata sunmayı prensip edinmiştir. Orhantepe klima servisi yapılan emeğin ve kullanılan yedek teçhizatların niteliğinden ödün vermeden en yüksek niteliği en az bedelle sunmayı hedefleyen klima servisi bu hedeften şaşmadan desteklerini sürdürmektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.