Karlıktepe Klima Servisi

Karlıktepe klima servisi gerek yurt içi gerek yurt dışında A sınıf erke tasarrufu ve opposing bakteriyel süzgeçleri ile pek çok yol sunan yapmış olduğu birbirinden kaliteli ve ucuz klimaları cihazları ile alıcı kitlesi gerçekleştirmiş gözüküyor. Karlıktepe klima servisi her çeşit klima kurulumu ve tamiri yapılır.

Karlıktepe klima servisi Aynı zamanda da klima cihazı ile etkin soğutma sıhhatli bir yaz mevsimi geçirebilmemiz olası hale gelebilir. Karlıktepe klima servisi en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktadır,klima tamiri,klima onarımı,klima montajı yapmaktadır.7 Gün 24 saat hizmet.24 saat ulaşabileceğiniz mobil telefon hizmeti bulunmaktadır.

Karlıktepe klima servisi deneyimli personel ve her prototipte orijinal yedek parça kullanıyoruz. Belirli bir basınç altında bulunan yoğuşmuş haldeki sıvı akışkanın arzu edilen ısıya getirilip buharlaştırmak ve yeniden bu durumdan yoğunlaştırmaktır. İstanbul geneline verilen yaygın ve hızlı klima servisi, alıcı beklentilerini göz önünde bulundurularak yürütülmektedir.

Karlıktepe klima servisi erkesini kullanarak en yüksek erke tasarrufu sağlayarak ortamları ısıtırken ekonominize de zarar vermez.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.