Esentepe Klima Servisi

Esentepe klima servisi ile satın aldığınız aygıtın montajını az zamanda ve güvenli bir biçimde yaptırabileceksiniz. Noksansız son derece ıssız çalışan iç bölümü ile modern çizgiler ve ele avuca sığmayacak tasarımı ile dikkat çekiyor.

Esentepe klima servisi Klimalarımızın başarım biçiminden bu şekilde bahsetmeye başlayabiliriz. Bu biçimde her iki tarafta hizmet sonrasında memnun olmaktadır. Klima servisi kullanıcı odaklı hizmet vermektedir. Bilenler yönünden konuşursak servisimizdeki klima aygıtlarımızın çalışma prensibi kanun termodinamiğe bağlı bir kanundur. Her beldeye servisimiz bulunmaktadır.

Esentepe klima servisi klima bulunduğumuz ortamları gerek ısıtmak; gerekse de soğutmak için klimalardan destek alıyoruz çünkü mevsimsel koşullar faktörü-unsuru büyük ölçüde etken olmaktadır. Yapılan işlem 1 sene işçilik ve yedek parça güvencesi altındadır. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren klima servisi İstanbul’un tüm semt ve semtlerine profesyonel çözümler ulaştırmaktadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.