Cevizli Klima Servisi

Cevizli klima servisi klimada hava transferi problemleri tespit ve arıza tamirat yapan klima aygıtı teknik servisi başarımı düşmüş önceki klimalarınızın tamirat yaparak ilk anki gibi başarımında destek olup emeğinizi aksatmadan evlerinizde ve iş yerlerinizde sorunsuz hizmet taktim etmekle mutluluk duyar. Cevizli klima servisi gerek yurt içi gerek yurt dışında A sınıf erke tasarrufu ve opposing bakteriyel filtreleri ile pek çok yol sunan yapmış olduğu birbirinden kaliteli ve ucuz klimaları aygıtları ile kullanıcı kitlesi oluşturmuş gözüküyor.Klima servisi her çeşit klima kurulumu ve onarımı yapılır.

 Cevizli klima servisi 7 Gün 24 saat hizmet.24 saat erişebileceğiniz mobil telefon desteği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra klimalar hakkında daha ayrıntılı veriye sahip olmamız gerekmektedir. Aksi takdirde, iklimsel alerjiler ve daha ileriki aşamalarda alerjik astım durumları ile rastlaşmamız oldukça kolay olacaktır ve olanaksızlığın ötesine de geçebilir.

v

Cevizli klima servisi yapılan işlem 1 sene işçilik ve teçhizat garantisi altındadır. Bulunduğumuz mekanları gerek ısıtmak; gerekse de soğutmak için klimalardan destek alıyoruz çünkü iklimsel şartlar faktörü-unsuru büyük ölçüde etken olmaktadır.Deneyimli personel ve her prototipte esas yedek parça kullanıyoruz.Her beldeye servisimiz bulunmaktadır.Klimalarımızın çalışma biçiminden bu şekilde bahsetmeye başlayabiliriz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.