Atalar Klima Servisi

Atalar klima servisi satın aldığınız cihazın kurulumunu az vakitte ve emniyetli bir biçimde yaptırabileceksiniz. Erkesini kullanarak en yüksek erke tasarrufu sağlayarak ortamları ısıtırken bütçenize de hasar vermez.

Atalar klima servisi klima belirli bir basınç altında bulunan yoğuşmuş durumdaki sıvı akışkanın istenen sıcaklığa getirilip buharlaştırmak ve yeniden bu durumdan yoğunlaştırmaktır. Atalar klima servisi kullanıcı odaklı destek vermektedir. Bilenler yönünden konuşursak servisimizdeki klima aygıtlarımızın başarım prensibi kanun termodinamiğe bağlı bir kanundur.

Atalar klima servisi aynı vakitte da klima aygıtı ile etkin soğutma sıhhatli bir yaz mevsimi geçirebilmemiz mümkün duruma gelebilir. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren klima servisi İstanbul’un tüm semt ve semtlerine uzman yanıtlar ulaştırmaktadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.