Ziverbey Klima Servisi

Ziverbey klima servisi çok fazla paralar vererek sahip olduğu klimanız uzman olmayan ellerle onarılmaya çalışılması sizin için daha zorlu masraflar çıkarmasına sebep olabilir. Bu nedenlerden dolayı her Ziverbey klima servisi rastgele her servise onarım yaptırılamaz ve bu yolla verim alınamaz.

Ziverbey klima servisi tamir servisi hiçbir marka ve model tefrik yapmadan her klimanın tamir bakım ve montajını yapabilecek bilgi teknoloji tecrübe ve ekipmanlarına sahip olarak yaşam ortamınızda kaliteyi sürdürmeniz için her an amededir. Klimanın montajında yer nakil ve demontajında soğutma ve ısıtmayı handikaplayan sorunlarda gaz kaçağı halinde aletin kendi özelliğine uygun gaz dolumu için servis hizmetlerinden faydalanmanız cihazınızın kullanım ömrünü pozitif etkileyecektir.

Ziverbey klima servisi bakım tamir ve montaj servisi servis hizmetlerindeki bilgi ve becerileriyle hizmetlerini aşağıda yazılı marka ve modeller üzerinde yoğunlaştırarak rekoru kırılamayan bir liderlik örneği sergilemektedir. Tamir bakım ve montaj hizmeti verdiğimiz markalar ve sığaları her marka için geçerlidir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.