Sahrayıcedit Klima Servisi

Sahrayıcedit klima servisi kaliteli, güvenli, garantili, karşılıklı memnuniyet sağlayıcı, hızlı ve pratik klima bakım ve onarımı yapan servis, her kullanıcısına ayrı ayrı daha da mutlu ve rahat günler diler. Kullanılan yedek parçalar için garanti uygulayarak kullanıcılarına güven sağlayan servis, Sahrayıcedit klima servisi kullanıcılarının rahat yaşamına zarar vermeden görevini yerine getirir.

Sahrayıcedit klima servisi teknik sistemleri hakkında bilgili elemanları, elektronik cihazlarıyla tam donanımlı servis arabaları, yeterli seviyede yedek parça stokları ile Sahrayıcedit klima servisi ullanıcılarına bakım ve tamir hizmeti veren klima ekibimiz bakım servisi, bir bütünün vazgeçilmez parçası olduğunun bilincinde hareket eder.

İstanbul-Anadolu yakasında seçkin bir konuma malik olan klima servisi, Sahrayıcedit klima servisi kullanıcılarının çok büyük kolaylıkla ulaşabileceği bir iletişim sistemine sahiptir. Gerek normal tamir sırasında ve gerekse onarımlarından sonra, klima tam kapasite ve tam performansla, az enerji tüketerek ekonomik çalışmalarını temin eden servis, klima, daha uzun yıllar sorunsuz kullanılacak hale getiriyor. Montaj işlemlerinin mutlaka kullanılan ortama uyum sağlamasına dikkat eden ve gerekirse ürünlerin yerini değiştirerek bunu kullanıcısı için olumlu hale getiren servis, klima da hava dönüşümlerinin düzenli işlemesini sistemleştiriyor.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.