Moda Klima Servisi

Moda klima servisi düzenli bakımların yapılması sırasında, özellikle klima cihazlarının rahat çalışabilmesini sağlıyor. Montaj işlemlerinin mutlaka kullanılan ortama uyum sağlamasına dikkat eden ve gerekirse cihazların yerini değiştirerek bunu kullanıcısı için olumlu hale getiren servis, klimalarda hava dönüşümlerinin düzenli işlemesini sistemleştiriyor.

Moda klima servisi tüm klima çeşitlerinin teknik sistemleri hakkında bilgili elemanları, elektronik cihazlarıyla tam donanımlı servis araçları, yeterli seviyede yedek parça stokları ile klima kullanıcılarına onarım ve onarım hizmeti veren Moda klima servisi tamir servisi, bir bütünün vazgeçilmez parçası olduğunun bilincinde hareket eder.

Kullanılan yedek parçalar için garanti uygulayarak kullanıcılarına güven sağlayan servis, Moda klima servisi kullanıcılarının konforlu yaşamına zarar vermeden görevini yerine getirir. Kaliteli, güvenli, garantili, karşılıklı memnuniyet sağlayıcı, hızlı, tamir ve onarımı yapan Moda klima servisi her kullanıcısına ayrı ayrı daha da mutlu ve konforlu günler diler.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.