Kozyatağı Klima Servisi

Kozyatağı klima servisi klima montajlanırken örneğin teknik özelikleri esas alınmaktadır. Hatalı montaj klimanın ömrünü azaltır, verimini düşürür. Monte yeri seçim kriterleri montaj işlemini gerçekleştirirken drenaj tesisatının nereye gideceğine dikkat etmelidir. Müşterinin montaj yeri isteği hatalı ise durum açıklanmalı ve yanlış yerleştirme yapılmamalıdır. İş yerleri için kapı üstlerine hava perdesi yerleştirileceği hesaba alınmalıdır.

Kozyatağı klima servisi olarak teknik servis takımımızla montaj servis hizmeti ile her şekilde yanınızdayız. Kozyatağı klima servisi , çağrı merkezini hemen arayabilirsiniz, klima montajının yanı sıra, klima bakım, tamirat görevlerinden de yararlanabilirsiniz. Kozyatağı klima servisi olarak verdiğimiz montaj hizmetimizin başarılı ve problemsiz işletmeyi sağlaması için aşağıda ayrıntıları verilen konulara dikkat ediyor, cihazların yöntem verilerine uyarak görünüme özen veren bir hizmet politikasını görev ediniyoruz.

Kozyatağı klima servisi doğru keşif ve doğru ürün seçimi klima montesi servis görevi için en önemli konulardan birisi doğru keşif ve ürün seçimidir. Bunun için doğru ve gerçekçi bir kapasite tayini yapılmalı, ısıl etmenlerin tamamı dikkate alınmalıdır. İklimlendirmesi yapılacak mekâna uyan aygıt kapasitesi hesaplandıktan sonra ikinci aşamada doğru cihaz örneği seçilmelidir. Kullanıcının isteğine göre keşif yapılıp aygıt belirlenmelidir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.