Kadıköy Klima Servis

Kadıköy klima servis etnik bakımdan farklılık yaşayacağınız nitelik bakımından ise huzur duyacağınız hizmetlerimiz sizleri cihaz sorunlarınızda rahatlatabilmek amacı ile devam etmektedir. Klima servisi olarak çalışmalarımızı yönlendirdiğimiz profesyonel ekibimizle yalnızca konfor ortamı yaratmaktayız. Bu nedenle de en genişletilmiş hizmet kitlemizle sizlerin huzurundayız. Bugüne kadar çalışmalarımızı sürdürken beğenilerinizi istek ve görüşlerinizi temel aldık ve ilkelerimizi sizler için yeniledik.

Kadıköy klima servisi her zaman zaferi yakalayarak sizler tarafından başarılı sonuçlarımız, kesin ve kalıcı çözümlerimizle anıldık. En tecrübeli personel kadrosu ile adreslerinize yönelerek sizleri mağdur etmeden en kısa sürede cihazlarınızdaki arızası sonuçlandıran klima servisimiz her yeni günde yenilikler eklediği etkinlikleri ile huzurunuzda bulunmaya devam edecektir. Klima serviste öncelikle ilgi ve alakayı daha sonrasında sonuçlandırılan aksaklıkları, bu sonuç oluşan memnuniyeti arıyorsanız seçimlerinizde doğru yerdesiniz.

Kadıköy klima servisimizi aradığınız ve umduğunuz tüm beklentileri karşılayacak kabiliyette ve deneyimdedir. Bu nedenle de akıllarınızda hangi konu hakkında olursa olsun soru işareti kalmadan çözüm merkezi çalışanlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Sizler için en iyiyi düşünerek uygulayan klima servis her zaman olduğu gibi bugün de yine kesintisiz etkinlikleri ile sizlerledir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.