Göztepe Klima Servisi

Göztepe klima servisi sağlamlığı açısından klimanın montajını uzman ekiplere yaptırmanızı öneririz.Her marka ve model klima cihazınızın montaj, demontaj, gaz dolumu işlemleri güvenceli şekilde yapılmaktadır. İç ve dış ünite arasındaki bakır boruların izalasyonunun tam olarak yapılması gereklidir.

Aksi taktirde klimanın iç ünitesinden ses gelebilmektedir.İç ve dış ünitelerin terazi kullanarak düzgün ve sağlam bir şekilde monte edilmesi. Göztepe klima servisi , klima montajının esnasında dikkat edilmesi ve uygulanması gerekenler kurallar;İç ve dış ünitenin rahat çalışabileceği bir yere montaj edilmelidir.

Göztepe klima servisi teknik olarak 5 metrenin üzerinde monte yapılabilmektedir, fakat sisteme ekstra gaz ücreti alınarak ek gaz şarj edilmesi gerekmektedir.Küçük kapasiteli klimanın randımanlı çalışabilmesi için bakır boru mesafesinin 5 metreyi geçmesi önerilmez.

Göztepe klima servisi klima montesi nereye yapılırsa klimanın daha randımanlı çalışır, öneriyor.Klima yüksek performanslı olarak çalışabilmesi için iç ve dış ünite arasında kullanılacak olan bakır boru mesafesinin ideal ölçülerde olması gerekir.Klima cihazından üfürülen havayla bu bakteriler solunum yolunuzu kullanarak vücudunuza yayılır. Göztepe klima servisi klima sizlere tamda ihtiyacınız olduğu zaman sorun çıkarabilir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.