Feneryolu Klima Servisi

Feneryolu klima servisi klima montajının nereye yapılırsa daha verimli çalışır, öneriyor.Klima yüksek başarımlı olarak çalışabilmesi için iç ve dış ünite arasında kullanılacak olan bakır boru mesafesinin ideal ölçülerde olması gerektiğini siz klimakullanıcılarına ifade etmektedir. Bu nedenle alanında bilirkişi olmuş Feneryolu klima servisiİstanbul’un tüm ilçelerine haftanın 7 günü hizmet veren bir servis ağına sahip olan bizler, bakımı konusunda en iyi görevi vermekteyiz.

Klima bakımı kullanıcılar açısında önemli bir iştir, bakımı yapılmayan klima birçok hastalığa gebedir. Feneryolu klima servisi klima cihazlarınızı bilinçli olarak kullanabilmeniz ve en iyi verimi en az maliyetle alabilmeniz için klima bakımı çok mühimdir.Dolayısıyla klima cihazlarına yılda iki kez bakım yapılması son derece mühimdir.

Kullanıcı açısından güvence kapsamında çalışan Feneryolu klima servisini çağırmanız gerekmektedir. Klima da oluşabilecek arızalarda, bakım işleminde veya monte – demontaj gibi işlemlerde firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamız özel servis kapsamında olduğu için güvence kapsamındaki klima cihazlarına müdahalede bulunmamaktadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.