Caddebostan Klima Servisi

Caddebostan klima servisi tamir işlerimizde, klimanızı komple gözden geçirip tüm temizliğini ve bakımını tamamladıktan sonra klimanızdan en iyi performansı, almanız için gereken tüm ayarları yapıyor size yepyeni bir klima bırakıyoruz. Bu durumda da klimanız en kısa sürede tamir edilerek yerine montaj edilir. Klimanız için servis isteklerinizde size en yakın servis elemanımızı yönlendiriyoruz.

Caddebostan klima servisi olası klima arızaları hakkında bilgi veriyor; Şimdi sizlere klimanız çalışıyor fakat soğutmuyor konumunda neler yapabilirsiniz bunlar hakkında kısa bir açıklamada bulunacağız. Klimaya erke gelip gelmediğine bakın, klimanın sigortasını kontrol edin. Cihazın uzaktan kumandasının çalıştığını kontrol edin.Saat ayarının doğru olduğuna bakın, Pm akşam saatini, Am sabah saatlerini ifade eder.

Caddebostan klima servisi klima montajı için merkezimizi arayabilir klima servis hizmeti alabilirsiniz. Klima cihazı istenen mekana uygun aygıtın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Doğru klima montaj için Caddebostan klima servisi<


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.