Bostancı Klima Servisi

Bostancı klima servisi gerekli teknoloji alt yapısı ve uzman takımıyla beklentilerinizin ötesinde bir servis görevi sunmaktadır.Gerek süreli bakımlar gerekse de tamirat hizmetlerinin tümü; bilirkişi bir kadroyla ve en gelişmiş tekniker eşliğinde büyük dikkat ve özenle son derece güven verici bir şekilde sunulmaktadır. Bostancı klima servisi klima montajı, hevesli takımımız ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz.

Bostancı klima servisi her zaman size en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefler. Bostancı klima servisi klima montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Klima montajı ve de montajı için tecrübeli takım ve bilirkişi takımımızla İstanbul un tüm bölge ve yönlerine teknik servis görevi vermekteyiz. Klimanız çalışıyor fakat soğutmuyor ise bazen filtrelerin temizlenmesi yeterli gelebilir.İstisna durumlarda klimanızı teknik servisimize almamız gerekebiliyor. Arızayı mümkün olabildiğince yerinde gidermeye çalışırız.

Bostancı klima servisi, olarak teknik servis konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile tüm marka ve model klimanıza hizmeti vermekteyiz.Yıllardır konusunda sizlere daha kaliteli görev sunmak için olanca gücümüzle çalışıyoruz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.