Acıbadem Klima Servisi

Acıbadem klima servisi klima bakımını İstanbul'un Anadolu yakasının tüm ilçe ve mahallelerine haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Klimanızın bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Klimanızı yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak yaşamını uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Acıbadem klima servisi klima cihazına bakım, montaj, bozulma onarım servis hizmetleri sunmaktadır. Klima servis ihtiyaçlarınızda sizin için en ekonomik servisi bulup size gönderiyoruz onlarca servis firmasıyla görüşüp telefonda zaman kaybetmenizi önlüyoruz ve en hızlı şekilde size ulaşabilecek servis firmasını sunuyoruz.

Yanlış bir şekilde klimanızın monte edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Kaliteli ve güvenilir klima servis görevi veren firmamız 10 yılı aşkın bir süredir farklı firmalarda çalışmış siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Acıbadem klima servisi konusunda uzman personellerimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunuyoruz. Profesyonel tamir, bakım, onarım görevi veren Acıbadem klima servisi gerekli teknoloji alt yapısı ve bilirkişi takımıyla beklentilerinizin ötesinde bir servis hizmeti sunmaktadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.