Hakkımızda

Sektörde 8 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. İlk önce klima tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirirken zamanla soğutma sektöründe de hizmet vermeye başlatık.

Klima servisimizden günün her saati hizmet almak için Acil Ulaşım:0532 775 70 93 Telefonundan 7/24 saat arayabilirsiniz.

Gaziantep Nizip Klima servisimizden günün her saati hizmet almak için Acil Ulaşım:0532 676 23 41 Telefonundan 7/24 saat arayabilirsiniz.
Klima cihazları, herhangi bir ortamda uygun konfor şartları oluşturmak adına aşağıda belirtilen dört temel görevi yerine getirmek ile sorumludurlar: Soğutma, Isıtma, Nem kontrolü,Havanın değişimi. Dünyaca kabul edilmiş araştırmalara göre, insanlar belli bir sıcaklık ve nem aralığında ve temiz havalı ortamlarda rahat etmektedirler. Bu aralık “Konfor Bölgesi” olarak tanımlanmıştır (nem %60 ila %30, sıcaklık 20 ila 27 0C). Sıcaklığın gereğinden fazla veya az olmasının rahatsız edici olduğu açıktır. Nem düzeyinin az olmasının boğaz kuruluğu, gözlerde yanma gibi rahatsızlıklara yol açmasının yanında, fazla nem de terin buharlaşmamasına, bunaltıcı bir sıcaklık hissine ve uyku isteğine neden olur. Ayrıca ortamın havası temiz ve taze olmalıdır, toz, duman, polen ve diğer zararlı maddelerin filtre edilmesi ve insanın fark etmeyeceği hızda ama temiz havayı getirip kirli havayı götürecek hafif bir hava dolaşımı gereklidir.