Taşdelen Klima Servisi

Taşdelen klima servisi rastgele her servise onarım ettirilemez ve bu yolla kazanım alınamaz. Onarımda en yüksek şiddetli verim eğitimli elemanlarıyla orijinal yedek modül kullanma alışkanlığıyla şiddet ve garanti sağlamasıyla itimat veren Taşdelen klima servisi ronarım servisinden alınabilir. Taşdelen klima servisi hiçbir marka ve model tefrik yapmadan her klimanın tamir bakım ve montajını yapabilecek malumat teknoloji tecrübe ve ekipmanlarına malik olarak hayat ortamınızda niteliği sürdürmeniz için her an amededir.

Taşdelen klima servisi klimaların montajında yer taşınma ve demontajında soğutma ve ısıtmayı bariyerliyen sorunlarda gaz kaçağı halinde aletin kendi özelliğine uygun gaz dolumu için servis hizmetlerinden faydalanmanız cihazınızın kullanım ömrünü pozitif etkileyecektir. Her cins gaz şarjının her model klimaya rölantiyle çalışma kazandırmayacağını bilmeniz sizi aynı sorunla birkaç defa uğraşmaktan kurtaracaktır. Taşdelen klima servisi rher çeşit klimanın ihtiyacı olan gaz cinsleri bizim tarafından ayrı ayrı tespit edilmiştir.

Taşdelen klima servisi bakım tamir ve montaj hizmetlerindeki bilgi ve becerileriyle hizmetlerini aşağıda yazılı marka ve modeller üzerinde yoğunlaştırarak rekoru kırılamayan bir liderlik örneği sergilemektedir. Taşdelen klima servisi yetiştirdiği professiyonel ekibiyli genç elemanlarına aşıladıkları saygı ve iş veririmi yani işe olan bağlılığıyla bu yolda ilerlemeye devam etmektedir. Siz değerli müsterilerimiz bize iyi yaklaşımı bizim işimizi sevdiren şeylerden biridir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.