Sırapınar Klima Servisi

Sırapınar klima servisi olarak biz klima bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima demontajında, klima onarımında tecrübeli ustalarımızla iddalıyız. Teknolojiyi son hızıyla takıp eden firmamız her geçen gün yenilikler yapmatadır. Sırapınar klima servisi bu yeniliklere tam donanımla olarak açığız .

Sırapınar klima servisi onarım ve tamir ve klima montajlarında kullandığı yedek parçaların itmatına dayanarak 1 yıllık garanti sağladığı gibi ücret cetvellerini ülkenin sosyal ekonomik şartlarını düşünerek hazırlamakta indirim kampanyalarından alıcılarını her mevsimde yararlandırmaktadır.

Sırapınar klima servisi tamir bakım ve montaj hizmeti verdiğimiz markalar ve kapasiteleri her marka için geçerlidir. Her çeşit ve her marka klimanız daimi kullanımda mütehavvil tasarruf konsepti yürütümünden emek kapasitesini aşılmasında çok fazla kirli havaya maruz kalmasında dışarıdan talep dışı müdahalelerden dolayı teknik arıza verilir veya gaz depoları rahatlama olabilir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.