Reşadiye Klima Servisi

Reşadiye klima servisi klimanızın çalışma aksanında sorunların olmasının nedenlerinden biride düzenli olarak bakımlarının yapılmamısıdır. Düzenli bir şekilde bakım yapıldığı taktirde klimanızdan alacağınız verim göz görülür şekilde artıracaktır. Bu verim artışı cebinize ve sıcaklığa yansıyacaktır. Bakımlarını yaptırmadığınız sürece yeterli olarak yaz günlerinde soğutmayacaktır, kış günlerinde ise havayı sıcak tutmayacaktır. Ayrı etten yaz günlerinde bakım haricinde güneşin direkmen geldiği noktalarda perdeleri kapatmanız gerekmektedir.

Reşadiye klima servisi bunlar bir kaç tavsiye olup servisimiz geldiğinde size gerekli olan tüm bilgileri donanımları iletecektir . Reşadiye klima servisi sizin konforunuz için elinden geleni ardına koymayacaktır. Reşadiye klima servisi servis elemanlarımız her zaman müşteriye yönelik güler yüzlülüğü size samimi bir ortam sağlayacaktır.

Reşadiye klima servisi ayrı etten taktığımız parçalarımız cihazınıza 1 yıl olarak garantili olumanın yanında diğer firmalar bizim taktığımız parçaya müdahale ederse garanti kapsamasından çıkmadır.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.