Ömerli Klima Servisi

Ömerli klima servisi klima bakımını ve onarımını alanında tecrübeli kadromuzla size en iyi hizmeti sağlamak için yılların verdiği tecrübeyle hızlı klima servis ağımızla hizmetinizdeyiz. Ömerli klima servisi klimanızın bakımı ve onarımı en iyi ve en uygun fiyat avantajıyla çok hızlı bir şekilde yapmaktayız. Çünkü dikkatsiz ve tecrübesiz ellere teslim edilmiş klima başına istemediğiniz şeyler gelebilir, beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Ömerli klima servisi konusunda öncü olan firmamız. Haftanın 7 günü geniş servis ağı ile İstanbul’un tüm ilçelerin de klima montajınızı yapıyor. Ömerli klima servisi İstanbul’da alabileceğiniz en verimli klima servisi olmanın yanında müfterilerimizin bizi tercih etmesinin sebepleri çok fazla olması ve sizlerin bize duyduğu güven bunların bizim için gurur kaynağı olması çok önemlidir.

Ömerli klima servisi siz değerli müşterilerimiz klimanızın bakımlarının en hızlı bir şekilde siz mağdur olmadan görülmesini istiyorsanız bize ulaşarak hızlı şekilde çözümlerimizle size yardım oluyoruz. Ömerli klima servisi geçmişten günümüze edindiği misyonla piyasadaki tüm rakiplerine fark atmış ve bu işte bir devrim yaratarak yeni servislere yol göstermiştir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.