Hüseyinli Klima Servisi

Hüseyinli klima servisi konusunda bilirkişi ve eğitimli personelleri ile İstanbul Anadolu bölgesinde nahiyesinde klima onarım servisi görevleri vermektedir. Bakteri bu özelliği nedeniyle klima sistemlerinde de yaşayabilmekte ve bu sistemde oluşan aerosollerin ortamda bulunan insanlarca solunması sonucu akciğere yerleşerek hastalığa neden olmaktadır.

Hüseyinli klima servisi, güler yüzlü görev politikasını amaç edinen, kurum içi eğitimlerle sürekli kendini geliştiren yöntem klima servis takımı, talepleriniz doğrultusunda en iyi görevi en hızlı şekilde sunmaktadır.

Hüseyinli klima servisi, uzun yıllardan gelen tecrübesini müşterilerinin beklentilerine çözümler üretmek için kullanırken, gelen öneri ve yönlendirmeler doğrultusunda klima konusundaki hizmetini sürekli olarak güncelliyor ve alıcılarının memnuniyetini sağlayacak düzeyde geliştiriyor.

Hüseyinli klima servisi, müşterilerimize en iyi şekilde sunarak, firma kalitesini ön planda tutuyoruz.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.