Hamidiye Klima Servisi

Hamidiye klima servisi unutmayın ki; klimanın ömrünü kısaltan ve pahalı arızalara neden olan sadece bakımının yapılmaması değildir. Ucuz servis sağlayarak özen göstermeden, baştan savma verilen hizmetle yapılan montaj sonucu da klimadan verimini alamazsınız ve istenmeyen sonuçlar doğurur. Hamidiye klima servisi bilirkişi takımı teknik ekibi ile tam donanımlı olarak görev vermektedir. Klima aygıtları gerek bulundukları konum ile gerekse değişik mevsim şartlarına maruz kalmaları sebebi ile klimada bazı hasarlar oluşabilmektedir. Hamidiye klima servisi bu sorunun ortadan kalkması için klima aygıtınıza senede iki defa periyodik klima bakımı yapılması gerekmektedir.

 Hamidiye klima servisi yıllardır ısıtma ve soğutma sektöründe siz değerli alıcılarına görev vermekten memnuniyet duyan klima servisi her türlü klima bozulma ve bakım hizmetlerinizde yine sizlerle. Hamidiye klima servisi klima bozulduğunda ya da bakıma ihtiyaç olduğunda tek yapmanız gereken sitemiz üzerinde bulunan numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Klima kuşkusuz kavurucu sıcaklarda klima sürekli çalışıyor. Peki gerçekten tam başarımlı olarak çalışıyor mu ? içeriye temiz hava veriyor mu? Enerji tasarrufu beklenen ölçüde mi? Bunları anlamak biraz uzman işi istiyor. Hamidiye klima servisi  diyor ki; Eğer Şubat ayından beri klima bakım yaptırmadıysanız zaman kaybetmeyin.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.