Suadiye Baxi Klima Servisi

Suadiye Baxi klima servisi klima bakımında titizlik ile çalışan ve uzmanlık düzeyinde hizmet eden bir klima ekibi ile Baxi klima kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Klima bakımını tamirini ve montajını teknik ekibimiz üstün tecrübesi ile ve klima dalındaki usta ve uzman statüsü ile dört dörtlü bir biçimde, hiç bir ayrıntıyı atlamadan en kaliteli ve en kısa sürede yaparak size teslim eder. Suadiye Baxi klima servisimiz teknolojiyi yakından takip ederek, en modern sistem ve en modern cihaz alet edevat ile çalışmaktadır.

Suadiye Baxi klima servisimiz ve hizmet veren teknik ekibimiz, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas ve titiz çalışarak siz kıymetli klima kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmekte ve her şeyden önemlidir.

Suadiye Baxi klima servisi her zaman kalitenin ve güvenin adresi olarak hizmet vermiştir. Teknik servisimiz ve Baxi uzman kadromuz, kalıcı ve sağlam olarak yaptığı çalışmalar ve hizmetler ile bilinerek, hizmet sektöründe Baxi klima kullanıcılar tarafından güven ve iyi bir itibar kazanmıştır. Kaliteli düzgün iş ve memnun müşteri, anlayışı ile sistemli ve profesyonel bir biçimde hizmet vermektedir.

Suadiye Baxi klima servisimiz ve uzman kadromuz ustalık belgesine sahiptir. Klima servisimize güvenebilir ve hizmetlerimizden tereddüt etmeden yaralanabilirsiniz. Sektör içinde servisimiz güven ve itibar kazanarak müşterilerimizin de güvenini kazanmıştır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.