Maltepe Baxi Klima Servisi

Maltepe Baxi klima servisimizin klima bakımı ve tamiratı hususunda, bünyemize bağlı olan klima uzman teknik ekibimiz, titiz ve itinalı çalışmaktadır. Maltepe klima servisi hizmetleri bilindiği üzere her zaman kaliteli ve her zaman güvenilir hizmetler olmuştur.

Klimanız için, aradığınız kaliteli ve güvenilir klima servisi Maltepe klima servisidir. Klima alanındaki uzman kadromuz ile her türlü klima ihtiyaçlarınızın giderilmesi adına sağlam ve güvenilir bir çalışma sistemimiz ile klima hizmetlerinizi yerinde sağlamaktayız.

Maltepe Baxi klima servisimizin çağrı hattını arayarak, klimanız için hizmet talebinde bulunabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaliteli, güvenli ve güler yüzlü bir hizmet için hemen bizi arayın.

Maltepe Baxi klima servisi olarak çalışmalarımız kesin ve kalıcı çözüm odaklıdır. Verimli çalışmalarımız ile klimanızın en temel sorunlarından en yüzeysel arızalarına kadar bütün problemlerini kalıcı olarak gidermekteyiz. Bize güvenerek emanet ettiğiniz klimanıza en mükemmel bakım ve onarımı gerçekleştirmekteyiz.

Sevgili İstanbullu klima kullanıcıları! Kaliteyi başka yerde aramayın. İstanbul’un neresinde olursanız olun, günün istediğiniz saatinde Maltepe Baxi klima servisi olarak bir telefon ile hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Teknik servis hizmetleri alanında yaptığımız büyük ölçekli yatırımlarla çağın gerisinde kalmamaya özen gösteriyoruz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.