Kozyatağı Baxi Klima Servisi

Kozyatağı Baxi Klima Servisi vizyonu kalite ve müşteri memnuniyetidir. Profesyonel bir çalışma ile kalıcı sağlamlıkta sonuçlar elde ederek Baxi klimanıza en kaliteli hizmeti vermektedir. Kozyatağı Baxi Klima Servisi Baxi klimanız için geniş çok çeşitli bir parça alet stoku ile eksiksiz donanımlı bir hizmet vermektedir. Baxi klimanızın ihtiyacı olan parça değişimini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Baxi klimada her türlü teknik montaj hizmetlerimiz ve müşterilerimize sağladığımız avantajlar ile en iyi hizmetleri vermekteyiz.

Kozyatağı Baxi klima teknik servisimiz yedi gün yirmi dört saat Baxi klima teknik hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimizden hafta sonları da dâhil yedi yirmi dört yararlanabilirsiniz. Kozyatağı bakmak teknik servis olarak hizmet sektöründe yapmış olduğumuz kaliteli işlerle tanınmakta ve öne çıkmaktadır.

Kozyatağı Baxi klima teknik servisi, en yeni ve en modern donanımlara sahip olarak Baxi klima kullanıcılarına hizmet vermektedir. Baxi klima uzman ekibimiz ile klimanıza üst düzeyde bir bakım yapılır. Klimanız ayrıntıları ile tüm içeriği gerçek bir bakımla elden geçmektedir. Kozyatağı Baxi klima teknik servisimiz, klimanız de oluşan her türlü teknik arızalarda, klimanızı tam anlamıyla bir iyileştirme yani tamir onarım yapmaktadır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.