Koşuyolu Baxi Klima Servisi

Koşuyolu Baxi klima servisinin uzmanlık alanı Baxi klima alanı olarak Baxi klimada gerekli olan tüm teknik hizmetleri yerinde en hızlı ve en kalite biçimde olarak Baxi klima kullanıcılarına sunmaktadır. Bünyemizde bulunan Baxi klima uzman ekibimiz, Baxi klimada deneyimli ve güler yüzlü bir hizmet vermektedir. Teknik kadromuz hizmet talebiniz ile beraber hızlı olarak gün içinde adresinize gelerek Yerinde klimanıza müdahale ederek gerekli olan tamir onarım bakım hizmetini doğru bir çözüm ile sonlandırır.

Eğer sizde Koşuyolu Baxi klima Servisimizin hizmetlerinden faydalanmak için Baxi klimayı tercih edin kış gecelerinin sıcaklığını bizimle hissedin. İstanbul’ un her semtinde hem Avrupa yakasında hem Anadolu yakasında acil çağrı telefonlarımıza 24 saat ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz tercih Baxi klima ailesi olarak siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 Dünyanın en büyük klima markalarından birisi olarak gösterilen Baxi arızalarında firmamız her zaman yanınızdadır. Firmamız klimaların arızalarını giderme konusunda Türkiye’nin en büyük klima firmalarından bir tanesidir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.