Kartal Baxi Klima Servisi

Kartal Baxi klima servisi ekibimizin en önemli hedefi siz müşterilerimizi her zaman yaptığımız işlerle memnun edebilmektir. Bu yüzden yıllardır durmadan çalışıyor ve gayret gösteriyoruz. Bizler olumlu olumsuz her türlü eleştirilerinizi belirtebilirsiniz çünkü sizlerin yapmış bulunduğu olumsuz eleştiriler bizlere daha iyisini yapabilmemiz için yol gösterirken olumlu eleştirileriniz de bizleri çok mutlu etmektedir.

Kartal Baxi klima servisi Siz sevgili müşterilerimizin bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı daha çok çalışıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendimize vazife biliyoruz. Hizmet ağımız sizlere daha rahat ulaşıp daha rahat bir hizmet sunabilmek için daha da genişlettik. Kartal Baxi klima teknik servisiyle daha güzel ve daha birçok başarılı çalışmalara imza atabileceğimize inanıyoruz. Bu yüzden eğer klimanızı eskisinden daha sağlam bir şekil de kullanmak istiyorsanız arayın bizi gelelim her türlü tadilatı bakımı ve onarımı kaliteli bir hizmetle sizlere sunalım.

Baxi klima servisimizde, hizmet veren klima uzman ekibimiz üstün bilgi ve donanıma sahip olarak Baxi klimanızı yerinde en doğru ve en hızlı biçimde ihtiyacı olan hizmeti sağlamaktadır. Kartal Baxi klima servisi en yeni en modern alet ve edevatlar ile klimanızı en kaliteli şekilde onarım tamir bakım gibi hizmetlerini teknolojiye uygun bir sistem ile yapmaktadır. Klimanızı yerinde en iyi ve en kısa sürede gerekli olan teknik bakımı, tamiri ya da klima montajını yaparak sizlere klima da sınırsız hizmetler sunmaktadır. Baxi hizmetlerimiz klima kullanıcıları için her geçen gün daha da fazla yenilenerek büyümektedir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.